Jump to content
JareCzech

Veritas Vincit - MERGED with Crew Blood [CZ/SK]

Recommended Posts

Ahoy! Klan byl spojen s českým klanem Crew Blood. Pro přijetí pište do topicu nahoře s daným názvem nebo mně. 🙂

 

 

(This topic will be written only in Czech and Slovak, because it is only meant for CZ/SK players.)

 

Vítám Tě v našem klanovém topicu.

 

Před dvěma měsíci bylo All Points Bulletin: Reloaded odkoupeno Little Orbitem a s tímto důležitým milníkem přichází spousta změn k lepšímu. Zbavili jsme se otravných cheaterů a spousty bugů. Před námi je mnoho nového, včetně updatu grafiky, přidání nového obsahu a dalších novinek. Tyto kroky na mě zapůsobily jako impulzy k tomu, abych také podpořil APB komunitu vytvořením klanu pro Čechy a Slováky - společné hraní mezi bratry určitě pomůže členům si tuto úžasnou hru ještě více užít. Klan Vám poskytne příležitosti k navázání nových přátelství (či bratrství) mezi lidmi, kteří mají stejný zájem - hraní APB a dalších počítačových her. 

 

 

Co se týče klanu a základních informací:

 

Název jsem převzal z historického českého hesla "Pravda vítězí" (v latině "Veritas Vincit", aby jsme si nezáviděli, v jakém to je jazyce), který pro mě představuje hlavní smysl klanu - říkáme si vždycky pravdu a chováme se k sobě s úctou - pokud toho nejsi schopný, nejsi vítán!

 

Kromě zmíněného pravidla týkajícího se chování, je tu několik dalších podmínek

  • Enforcer charakter na evropském serveru (EU - CITADEL)
  • věk: 15+
  • mluvit dobře Česky nebo Slovensky (a taky rozumět)
  • pravidelná aktivita ve hře (pokud se nelognete déle jak 120 dní a nebudu znát důvod, tak jste z klanu automaticky vykopnuti)
  • ochota se spojit s ostatními členy a vytvořit tým (pokud jdete na mise)
  • mikrofon a sluchátka (nepovinné, ale vhodné)

 

Můžeš se k nám přihlásit ať máš jakýkoliv RANK a THREAT.

 

Přivítáme jak vysloužilé veterány, tak i nováčky, kterým budu rád nápomocen a se vším poradím. Každý jsme někdy začínali a je zapotřebí nové krve do komunity APB, aby budoucnost této hry pokračovala.

 

Žádosti můžete psát do tohoto topicu, mně do zpráv na fóru nebo in-game emailem na charakter se jménem JareCzech. Pokud klan máte a nechcete měnit, tak mi napište ve hře a můžeme se hodit do přátel a spojit někdy síly.

 

Good Luck! Have Fun!

Edited by JareCzech

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...