Jump to content

Photo

Klan isimleri.

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

DarQnEsS

DarQnEsS

Initiate

• Members
  • 5 posts
  • Joined 30-November 09
İyi günler ve iyi oyunlar herkese,

Dün resmi olarak OrduHumayun isimli bir Klan kuruldu. 11 Karakterli bir klan ismi. Oyunda 8 karakter üzerinde birçok Klan ismi bulunmakta ve Klan kurmak istenildiği zaman Klan Kurma Müdürü, 8 karakter fazlasında bir isim verilemez diyor. Peki şimdiye kadar bu kadar isim geldi de, neden şimdi 8 karakter üzerine çıkılamıyor ki iki gün önce kurulan Klan ismi yine 8 üstü idi. Merak ettiğim konu neden böyle bir haksızlığın meydana geldiği.

Neden Klan Kurmak istediğimiz zaman istediğimiz isimi verememekteyiz, ben bunu sormak istiyorum açıkçası ve Klan ismi olarak istediğim ismi kuracağım Klan'a vermek istiyorum. Osmanlı'yı andıracak bir oyun istenildiği ile alakalı olarak bir hava verilmiş durumda oyunda ve bundan yola çıkarak, Osmanlıca Klan isimlerini rahatça oyunda verebilmek güzel olur diye düşünmekteyim. Osmanlıca isimlerde eklentiler konulmadığı sürece bir anlamı kalmamakta isimin, bunun neticesinde de Klan isimlerinin 8 karakterden fazla olabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda da 'GM' lerin daha duyarlı ve koyulan 8 karakter kuralının kalkması gerektiğini düşünüyorum ve eğer kalkmayacaksa bütün diğer 8 karakter fazlası Klan isimlerinin de oyundan kalkmadığı sürece haksızlık yaratıldığını düşünüyorum.

Tekrar iyi oyunlar herkese.

babil

babil

Grunt

• Members
  • PipPip
  • 56 posts
  • Joined 17-December 09
Asıl ilginç olan 8 karakterden fazla girilemediği halde orduhumayun nasıl kuruldu.
bence çifte standart var.
gm lerin veya moderatorlerin bu konularda ilgisiz kalmasıda cabası.

babil

babil

Grunt

• Members
  • PipPip
  • 56 posts
  • Joined 17-December 09
ne bu forumda bir mod var ne de oyunda gm.
böyle bir rezillik gerçekten görmedim elmas satışına gelince hemen cevap gelsin ama oyunla alakalı bir şey olunca cevap almak ne mümkün.
basit bir soru sordum sadece klan isminde 8 karakter limiti 1-2 ay önceden beri varken orduhumayum 11 karakterle geçen hafta nasıl kurulabildi.
bu soruya ne pm ile ne de forumda cevap alabildim bir bileni varsa söylesin lütfen.