Jump to content

windows 7 de oyundan atıyor :S yardım...

- - - - -

6 replies to this topic

wasconcelos

Initiate

• Members
  • 2 posts
  • Joined 21-November 09
selam arkadaşlar işletim sistemi olarak windows 7 kulanıyorum karektere kadar geliyorum sonra oyuna gir dedigimde oyundan atıyor.. luften yardım..:P :P :) sanırsam windows 7 destegi yok ?

Edited by wasconcelos, 21 November 2009 - 01:21 AM.

xbonds

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 139 posts
  • Joined 11-August 09
Bende windows 7 kullanıyorum. Oyunda belli bir süre geçirdikten sonra oyundan atıyor ama bu herkeste olan bir şey. Sendeki problem işletim sisteminden kaynaklanmıyor olsa gerek.

Uranos

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 176 posts
  • Joined 14-November 09

View Postwasconcelos, on Nov 21 2009, 01:20 AM, said:

selam arkadaşlar işletim sistemi olarak windows 7 kulanıyorum karektere kadar geliyorum sonra oyuna gir dedigimde oyundan atıyor.. luften yardım..:P :P :) sanırsam windows 7 destegi yok ?

Win7 desteği olmasa oyuna girişte yapamazdın zaten kurulumada geçmezdi...

2 gün önce XP ile giriyordum Anadolu sunucusunda bir problem var 5 dk sonra oyundan atıyor dun Win7 yukledim sorun aynen devam ediyor yani sistem ile ilgili değil için rahat olsun...

ayhi97

Initiate

• Members
  • 5 posts
  • Joined 17-November 09
ama sürekli böyle atacaklar mı?

nurullah46

Initiate

• Members
  • 2 posts
  • Joined 29-June 09
aynen bende windows 7 kullanıyorum servere baglanıyorum ama odalara geldıgımde oyundan atıyor lütven yardım

Arkadaşlar clan avatarını bir türlü ayarlayamadım..k2 dönderiyorum onay mesajı gelıyor ama resim oyunda cıkmıyor lütven yardım..

Perdusa

Novice

• Members
  • Pip
  • 34 posts
  • Joined 10-January 10
Arkadaşım Win7 de Oyunu çalıştırırken yönetici olarak çalıştır diyeceksin. Eğer o olmassa oyunu silerek (yüklediği yerşey ile) terar yükleyeceksin.
Olmadı artık gidip xp formatı attıracan yada oyunu burakacaksın.

toshi123

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 247 posts
  • Joined 09-August 09
Merhaba ,

Win 7 Ultimate 64 bit kullaniyorum . Hicbir sekilde atilma sorunu yada baglanamama olmuyor.Oyunu sifirdan yüklemeyi deneyin.Gerekirse updateleri yüklerken antivirüs programinizi kapatmayi deneyin .
Server : Rumeli / Klan : Rumeli

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

© 2014 GamersFirst.com, Reloaded Games, Inc. All rights reserved worldwide.®