Jump to content

Photo

Oyun içinde hata alıp, düşenler...

- - - - -

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

g0thicTheDark

g0thicTheDark

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined 09-February 10
login server hatası olabilir hiç düşündünüzmü... bu firewal veya internetinizi kontrol edin hataları. veya IP blocklanıyo çunku ben bu hatayı aldığımda aynı IPde hiç bir bilgisayardan giremiyorum. Başka IPde denemedim o yuzden login server hatası diyemem, olabilir de tabi

FenasiKerim

FenasiKerim

Initiate

• Members
  • 8 posts
  • Joined 28-February 10
OYUNU KAÇKERE YÜKLEYİP PATCHLERİ YÜKLEDİM VE OYUNU AÇMAYI BAŞARDIM

FAKAT:

AÇTIĞIM GİBİ HATA RAPORU DİYE HATA VRİYOR

BİR DİĞER KARAKTERİMDE DE:

DAHA HARAKET ETMEDEN OYUN KASIYOR DAHA SONRA KASMASI BİTİYOR VE Bİ HARAKET ETTİKTEN SONRA HATA RAPORU DİYE HATA VERİYOR GÖNDER YADA İPTAL SEÇENEKLERİ SUNUYOR

PC MİN ÖZELLİKLERİ YETERLİ
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.....
BU arada yardım ettiğini sanan bi arkadaş var ''mertksk''dı galiba onun yardımı bi işe yaramıyor ama her defasında da çok bilicilik yapıp kendi topiğine yönlendirme falan yapıyor!'
YA AARKADAŞLAR BENDEKİ SORUN BU;
http://img13.imagesh...lksz2kopyay.jpg
resim alıntıdır ama aynı sorun

Ishidaquincy

Ishidaquincy

Initiate

• Members
  • 1 posts
  • Joined 31-May 10
Aynı sorun bende de vardı ama oyundan atıyordu sadece şuan neredeyse 30dk oldu oyuna giremiyorum ne acayipliktir ama hata raporu verdiği karakter ile oyuna giremiyorum ama aynı hesaptaki diğer karakter ile oyuna giriyorum.Belirtildiği gibi CrashRpt yi gönderdim umarım bir çare bulabilirler :S

Son olarak Hata raporu karakteri seçtikten sonraki yükleme esnasında ve sadece o karakterde geliyor :S

Maxsim

Maxsim

Initiate

• Members
  • 4 posts
  • Joined 31-May 10

Aynı sorun bende de vardı ama oyundan atıyordu sadece şuan neredeyse 30dk oldu oyuna giremiyorum ne acayipliktir ama hata raporu verdiği karakter ile oyuna giremiyorum ama aynı hesaptaki diğer karakter ile oyuna giriyorum.Belirtildiği gibi CrashRpt yi gönderdim umarım bir çare bulabilirler :S

Son olarak Hata raporu karakteri seçtikten sonraki yükleme esnasında ve sadece o karakterde geliyor :S

aynı sorun bende de var sürekli karakter seçtikten sonra aşağıdaki hatayı veriyor.

Posted Image

Maxsim

Maxsim

Initiate

• Members
  • 4 posts
  • Joined 31-May 10

aynı sorun bende de var sürekli karakter seçtikten sonra aşağıdaki hatayı veriyor.

Posted Image

BURAYLA ILGILENEN ADMIN FALAN YOKMU HİÇ ???????????????????

toshi123

toshi123

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 247 posts
  • Joined 09-August 09
EU Forumlarinda bu hata ile ilgili biraz arastirma yaptim .

MoD lar grafik driverlerinin güncellestirilmsini tavsiye ediyorlar . ise yaramaz ise oyunu silip tekardan yüklemeyi öneriyorlar . Hic bir sekilde ise yaramiyor ise , supporta bilet atip , oyun icersindeki yerinizin degistirilmesini istemeniz gerekiyormus.Karakter Volkanik de ise , Varanasa tasinmasi gibi .

Edited by toshi123, 06 June 2010 - 12:54 AM.

Server : Rumeli / Klan : Rumeli

owlcity127

owlcity127

Initiate

• Members
  • 3 posts
  • Joined 25-June 10
arkadaşlar bn oyunu gayet güzel oynuodm son 3-4 gndür oyun penceresinde Sonsuz Macera (Yanıt Vermiyor) yazıyor pat diye kullanıcı adı ve şifre girdiğim yere dönüyor üstelik hata raporu veya herhangi bir uyarıcı yazı da gelmio. sürekli oluor böle. :) .tekrar oyuna giriorm 5 dk. geçio geçmio yine aynı şekilde atıyo (bi canavara saldırırken de böle atıo sadece yürürken de .s ). Knight Online da oynuodm aynı zamanda o engelliodr, 2 oyun pcye ağır geliodur diye Knightı sildim be ! hala aynı -.- hata verip duruo çıldırıcam yakında . zaten evimdeki saksıyla sandık da gitti ona da çözm yok :S pc mi kaldırmıo, Hürriyetin verdiği CD mi problemli yoksa ben mi oynarken bişey yapıorm anlamadm. biri yardım etsin lütfen oyunu bırakmak istemiorm !?

Roji

Roji

Novice

• Members
  • Pip
  • 33 posts
  • Joined 18-August 10

Posted Image

Merhaba!

karşılaştığınız hatanın iki sebebi var

1-)Rampartlardan kaynaklanabilir. yani oyunu hard diskte farklı bır yere tasıyınız..

örnek burda iken "D:\OYUN\Sonsuz Macera" buraya taşı "D:\Yeni oyun\Sonsuz Macera"

2-) İnstall yaptıgınız oyunun içeriğindeki bir dosyanın yıpranmış olması yani zamanla bozulmuş(bu hard disk birleştirmesi yapılmamasından kaynaklanır)

Posted Image

KRALveSOYTARI

KRALveSOYTARI

Sonsuz Macera

• Members
  • PipPipPip
  • 655 posts
  • Joined 21-December 10
Dediğiniz gibi sayın admin; her akşam saat 19:00 dan sonra oyunda durduk yere lag geliyor. ve her 2dk de bir oyundan düşüyoruz.

Teşekkürler.
Kapama kahverengi gözlerini, karanlıktan korkarım da...

Kahverengi gözlerine benide götür. Artık buralara sığamıyorum...

Kafam mahşer alanı gibi. Ne zaman seni düşünsem savaş sonralarına döner içim...

Dert Sadece Sende Mi Var ? Sende ki Derdi Nimet Sayanda Var...

Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. Sadece seviyorum...

Posted Image

"Sonsuz Macera" oyunu Anadolu sunucusu AngelOfMage

kadooo52

kadooo52

Initiate

• Members
  • 1 posts
  • Joined 17-August 11
Bugün tr saatle 18.30 19.00 gibi Destan serverinden attı suanda oyuna giremiyorum.

:) DESTANDA OYUNA GİRMİYOR!! :flower:

Edited by kadooo52, 17 August 2011 - 02:01 PM.