Jump to content

Photo

Yeniyim sorularıma cevap verirseniz karakter yaratıcam

- - - - -

• Please log in to reply
3 replies to this topic

VolomeniuX

VolomeniuX

Initiate

• Members
  • 2 posts
  • Joined 25-April 11
Evet arkadaşlar oncelikle sunu soyliyim ilk defa runes of magic oynucam. Alakam yok yani =) ama 2 gundur guzel bi online oyun arastırıyorum ve hosuma gitti. Oncelikle Mage acarsam yan sınıf ne secmeliyim? Nelere vercem hangi skill ve statlara ? Hangi meslegi tercih etmeliyim. Tecrubeli büyücüşerden yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkurler.

Jurojin

Jurojin

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 113 posts
  • Joined 13-June 10
Öncelikle hoş geldin :)

Daha önce bu tarz oyun oynadın mı bilmiyorum fakat,bu oyunun en büyük özelliği 2 sınıfın birbirini tamamlamasıdır.

" Sınıf Salonu " kategorisinden klaslar hakkında biraz araştırma yaparsan eminim kendi kafanda kombinasyonlar çıkartıp ufakta olsa çözeceksindir. En kötü ihtimal nasıl bir karakter oluşturmak istediğini yazarsan yarın yardımcı olmaya çalışırım.
Irkçı değil,TÜRK'üm

VolomeniuX

VolomeniuX

Initiate

• Members
  • 2 posts
  • Joined 25-April 11
[quote name='Jurojin' date='Apr 25 2011, 08:47 PM' post='1401003']
Öncelikle hoş geldin :)

Daha önce bu tarz oyun oynadın mı bilmiyorum fakat,bu oyunun en büyük özelliği 2 sınıfın birbirini tamamlamasıdır.

" Sınıf Salonu " kategorisinden klaslar hakkında biraz araştırma yaparsan eminim kendi kafanda kombinasyonlar çıkartıp ufakta olsa çözeceksindir. En kötü ihtimal nasıl bir karakter oluşturmak istediğini yazarsan yarın yardımcı olmaya çalışırım.
[/quote/]
Ben daha once ultima oyndm biliyomusun bilmiyorum. Grafik degil ama icerik aynı sayılır. Damage fazla defansı ortalama olmalı. Klasik mage =) Yan olarak rahip dusunuorm neye ne kdr vercem hangi buyuye vercem hangi meslegi yapcam soylerseniz ona gore yonlendiricem karakteri ve sizce hangi servarda baslıyım ?

pley1234

pley1234

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 161 posts
  • Joined 23-August 10
büyücü saftada damage çok zaten

Sana söylenecek yan sınıf cevaplarını söyleyeyim

kişilerin%60 felanı rahip der buff basması can basması nedeniyle savunmayı artırabilecek bir kumaş giyen sınıf olduğu için ve rahip büyücü saldırıda iyi olacaktır biraz daha

izci ve savaşçı diyende çok çıkar çünkü bu iki sınıf eliti büyücünün hasarını çok fazla artırıyor ve sanırım daha işlevsel yapıyor

az sayıda kişi gardiyan der gardiyan yan iken toprakla ilgili elitler veriyor genelde
yine az sayıda kişi doğa der eğer elf seçtiysen

çok çok az kişide düzenbaz ve şovalye der şovalye savunmadan düzenbazsabüyücüye yakın katma olasılığı olan tek sınıf sayılabileceği nedeniyle

bunlardanda büyücü izci ve büyücü savaşçı hasar ve işlevsellik üzerine olabileceği için(özellikle büyücü izci)
bunlar aradığın savunmayı ancak taktikte belki verir yani buınları geç

büyücü doğa seçersen aslında güzel bir birleşim olabilir hem iyileşme hem benzerlik hemde gardiden iyi olacaktır

bence aradığın şekilde savunmayı rahip ve doğa verebilir

aramadığın şekil savunmayıda izci düzenbaz şov verebilir

yanılmıyorsam ötkileri tamamen saldırı olacak ama değilim

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users