Jump to content

Biraz Duyarlılık Lütfen

- - - - -

3 replies to this topic

AxsassinLightmagic

Initiate

• Members
  • 13 posts
  • Joined 19-January 11
Oyun ekonomisi çökmüş durumda! Acilen el atılamsı ve loot miktarının arttırılamsı lazım.Yoksa 1 eşyaya 60 m ödemeye deva edeceğiz ki ben de dahil birçok kişi bunu ödeyemiyor zaten.GM ler şuan elmas alımını herşeye bağlamış durumda ama daha geçen aylara kadar oyuncu ayrımı yapmıypruz diyorlardı.Size sesleniyorum sayın Gm ler elmas ile para kazanmayıp debelenen elmassız oyuncu nasıl oynasın bu oyunu? Zenginelr iyice zneginleşiyor fakirler iyice geri kalıyor şuan,Eğer cebinizde 100 M ve 2-3 bin elams yoksa oyunda hiçbir şley yapamayacaksınız durum bunu gösteriyor.Ha işi abartım onalrca karkaterin günlük görevlerini yapanlar da var onlara bir şey demiyorum. Gmlerimizi iş başıdna görmek istiyoruz, loot miktarı arttırılsın ve bitsin bu işkence lütfen!

Bir diğeri ise GM ler oyunu şuan elamslara kitlemiş ama elmas lar da ucuz değil açıkçası, en azından oyundaki eşya fiyatları biraz daha düşürülmeli.Verdikleri yakutlar arttırılmalı. Benim önerilerim bunlar gerisi size kalmış.Elmas alımını 3 e 4 e katlamak varken, elmas fiyatlarını düşürmek varken neden böyle yaptıklarını anlamak da güç.

İyi oyunlar.
:)
Oyun Yöneticilerine...

g0thicTheDark

Conscript

• Members
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined 09-February 10
arkadaşım sana tavsiyem bu GMlere laf anlatma girişiminden vazgeçmen, çünkü dinlemezler, hiç dinlemediler, tek düşündükleri elmas satışları. ben çoktan bıraktım başka bi oyun var onun açılmasını bekliyorum... bırakmam çok para harcadım çok emek verdim diyosan sen bilirsin, ama ben boşa emek harcamaktansa başka daha sağlam bi oyuna sıfırdan başla derim. çünkü burda zaman ve paranı ziyan ediyosun. GMler duyarsız.

AxsassinLightmagic

Initiate

• Members
  • 13 posts
  • Joined 19-January 11
Bu müthiş oyunun böyle harcanması gerçekten gücüme gidiyor.Metin 2 denen oyunumsu şey bu kadar büyük kitlelere ulaşırken bu oyunun böyle kalması büyüyememesi gerçekten üzücü.

KRALveSOYTARI

Sonsuz Macera

• Members
  • PipPipPip
  • 655 posts
  • Joined 21-December 10
Arkadaslar Lütfen biraz sabır edin. Adamlar yazdılar; kasım ayı başında olaylar olmuş. Alt yapı hasar görmüş. Biraz sabır lütfen. 3.bölüm çok yakında geliyormuş hem. Resmi site haberlere göz atın. Bizim oyun ekibimizde çalışıyor. Birkaç hafta içerisinde herşey rayına oturur.

Saygılarımla.
İyi günler...
Kapama kahverengi gözlerini, karanlıktan korkarım da...

Kahverengi gözlerine benide götür. Artık buralara sığamıyorum...

Kafam mahşer alanı gibi. Ne zaman seni düşünsem savaş sonralarına döner içim...

Dert Sadece Sende Mi Var ? Sende ki Derdi Nimet Sayanda Var...

Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. Sadece seviyorum...

Posted Image

"Sonsuz Macera" oyunu Anadolu sunucusu AngelOfMage

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

© 2014 GamersFirst.com, Reloaded Games, Inc. All rights reserved worldwide.®